Про мене

Мене звати Інна Жмайло. Я – психолог, психотерапевт.

 

Працюю з дорослими, дітьми, підлітками, сімейними парами.

 

Спеціалізуюся на взаєминах у сім’ї: допомагаю краще зрозуміти себе, свою дитину і партнера.

Налаштована в роботі, переважно, на довготривалу психологічну терапію.

Вважаю, що психотерапія – це можливість розібратися у собі й будувати своє життя усвідомлено.

 

Мій досвід – 16 років психологічної практики

Прийшла я в професію з бажанням допомагати сім’ям з дітьми та підлітками і одразу влаштувалася на посаду шкільного психолога в гімназії Києва. Я супроводжувала психологічний розвиток дітей гімназії, консультувала батьків, вирішувала конфліктні ситуації, налагоджувала стосунки, організовувала тренінги для вчителів.

Паралельно розвивала приватну психотерапевтичну практику, вела психологічні групи для підлітків та батьків.

Роботи було багато і вона вимагала моєї стійкості, професіоналізму, великого вкладення сил й емоційного осмислення.

Стало зрозуміло, що мені варто продовжувати навчатися. Регулярне проходження навчальних програм, конференцій, семінарів, груп, власного досвіду – невід’ємна частина становлення мене, як професійного психотерапевта.

Мені цікаво постійно розвиватися. Тому люблю читати психологічну літературу, зустрічатися з колегами й обмінюватися досвідом роботи.

Освіта

Вищу психологічну освіту я отримала ще у 2005 році. На той момент я вже працювала шкільним психологом і мала уявлення про свою професію.

Я постійно відчувала дефіцит у професійних знаннях і тому проходження 4-х річної психотерапевтичної програми у методі транзактного аналізу було справжнім ковтком повітря в моїй практиці. Мене захопили роботи Е.Берна, К.Штайнера, Т.Харріса, Я.Стюарта, В.Джойса та ін.

По сьогоднішній день я відчуваю підтримку викладачів, супервізорів і колег із Української та Європейської асоціацій транзактного аналізу, за що їм безмежно вдячна.

Отримання психотерапевтичної освіти надає мені змогу плідно проводити психологічну терапію.

 

Надзвичайно цінною для мене виявилася навчальна програма «Психоаналітична терапія дітей та підлітків» при Українській Спілці Психотерапевтів.

На той момент я вже працювала з дітьми та сім’ями й узагальнювала знання в наукових статтях. Але впевненість у своїх силах, переосмислення професійних вмінь я отримала завдяки моїм викладачам і колегам у програмі з дитячого психоаналізу. Для мене відкрився цілий світ робіт З.Фрейда, М. Кляйн, Д.Віннікотта, В.Біона, А.Фрейд, та інших психоаналітиків.

За два роки плідного навчання ми настільки здружилися з колегами, що продовжуємо тісно співпрацювати й обмінюватися досвідом зараз.

Систематичне підвищення кваліфікації з психотерапії, відвідування конференцій та семінарів колег з Італії, Америки, Чехії, Фінляндії, Данії, Австрії, Німеччини дають мені можливість крокувати в ногу з сучасними відкриттями у світі психотерапії.

Пройдено чимало і попереду ще більше. Не бачу сенсу зупинятися на досягнутому – я ще багато чому хочу навчитися!

Працюю з дорослими, дітьми, сімейними парами

Моїми клієнтами є як дорослі, так і діти. Вважаю, що досвід роботи з дітьми й розуміння дитячої психіки суттєво допомагають мені в роботі з дорослими клієнтами. Адже психіка людини формується з ранніх років життя і на її розвиток впливають сім’я і родина. А під час роботи з сімейними парами час від часу виникають питання про виховання спільної дитини. Тому мої знання дитячої психіки і ролі сімейної системи, впливу тата і мами, подружніх стосунків стають у хорошій нагоді.

В процесі нашої роботи:

  • діти та підлітки матимуть в моєму обличчі надійного співрозмовника;
  • батьки отримають професійну підтримку у питаннях розвитку й виховання дитини;
  • сімейна пара– відновлення стосунків та взаєморозуміння;
  • дорослі клієнти – опору й розуміння, що надасть можливість переусвідомити свої почуття, цілі, бажання, розправити крила й жити щасливо.

 

На даний момент я чітко розумію свої професійні можливості і обмеження. Усвідомлюю, якій кількості клієнтів я реально можу допомогти, у яких питаннях орієнтуюся.

Я не шукаю легких шляхів і не пропоную їх своїм клієнтам. Налаштована на довготривалу й глибоку психологічну терапію, в якій багато місця для надійних і стабільних стосунків.

 

Я щаслива людина, адже займаюся улюбленою справою. І у мене є унікальна можливість допомагати вам у своїх намірах покращувати якість життя та ставати щасливішими. Щиро ціную довіру клієнтів, адже мені розповідають найважливіше.

І знаєте, що я вам скажу? – Мені дуже подобається моя робота!
Схоже, я її фанатка.