10 фільмів для перегляду з підлітками

Мене часто запитують: який фільм подивитися разом зі своїм підлітком? Адже перегляд фільму допомагає розмовляти зі своєю дитиною про спільне, єдине, щось цікаве для обох.

 
  1. «Форрест Гамп», 1994. В центрі подій фільму знаходиться недоумкуватий Форрест Гамп. Сюжет починається з дитинства героя та закінчується тим, як він відправляє в школу власного сина. Він бере участь в найважливіших подіях американської історії та мимоволі справляє величезний вплив на поп-культуру.
  2. «Мобі Дік», 1956. Головний герой роману-легенди перебуває у нав’язливій ідеї помститися величезному киту Мобі Діку, через якого втратив ногу. Він готовий пожертвувати всім, включаючи своє життя і життя свого екіпажу для того, щоб знайти Білого Кита і помститися йому.
  3. «Поліанна», 2003. Радіти життю навчив дівчинку батько. Якби не ця наука – дівчинці довелося б складно у світі сурових заборон. Харизматична дівчинка не лише грає в радість, а і вчить інших, їй подобається міняти світ.
  4. «Весь цей світ», 2015. Зворушлива історія про чисте кохання, бажання свободи і вічну проблему відносин батьків і дітей.
  5. «Винні зірки», 2014. 17-річна дівчина вже кілька років страждає однією з найважчих форм онкологічних захворювань. Але ось відбувається подія, яка повністю перевертає її життя – вона закохується в хлопця з групи підтримки. На тлі страшного діагнозу – в серцях молодих людей починають прокидатися перші ніжні почуття.
  6. «Полювання на дикунів», 2016. Історія про важковиховуваного підлітка, який рано став сиротою. Він живе у різних сім’ях оскільки його довго ніхто не може витримати. Його з радістю приймає чудова сільська жінка, яка з часом помирає. Хлопець залишається жити з відлюдькуватим чоловіком цієї жінки. Їм обом потрібно буде відшукати шлях до взаєморозуміння…
  7. «Диво», 2017. Головний герой – хлопчик, який переніс 27 операцій через рідкісну генетичну хворобу, майже немає обличчя. Він має піти у п’ятий клас до звичайнісіньких дітей…
  8. «Поспішай кохати», 2002. Історія розвитку взаємин різних підлітків: популярного красеня й непомітної відмінниці. Юні підлітки проводять разом літо, після чого дівчина помирає від лейкемії. Кохання назавжди міняє героя фільму.
  9. «Лекарь: учень Авіцени», 2013. Ще в дитинстві головний герой фільму загубив маму, після чого намагається відшукати ліки від цієї хвороби. Внаслідок своєї винахідливості він становиться учнем великого лікаря того часу – Авіцени.
  10. «Зелена книга», 2019. Героям фільму, повністю протилежним по своїм цінностям, манерам, вихованню доводиться знаходити шляхи до сумісного проведення часу і роботи.

Цікавого перегляду!

Інна Жмайло
Психолог. Психотерапевт.